دکوراسیون

وظیفه اصلی دکوراسیون ایجاد یک فضای مناسب و دلنشین در منزل یا محل کار است و این موضوع کار چندان راحتی نیست. بخصوص اگر فضا و امکانات چندانی را برای آن در اختیار نداشته باشیم!

دکوراسیون
دکوراسیون

تفاوتی ندارد که برای محل کارمان نیاز به دکوراسیون داشته باشیم یا محل زندگی، موضوع اصلی ایجاد یک فضای مناسب و زیبا است که تقریبا هرکسی با قرار گرفتن در آن فضا احساس خوبی داشته باشد. شاید کمی عجیب باشد اما در هر فضایی از منزل یا محل کار یک دکوراسیون مناسب میتواند تاثیر و کارایی زیادی در محل زندگی یا محل کسب و کار ما داشته باشد. حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه، اتاق کار، کتابخانه، سالن پذیرایی، اتاق انتظار مشتریان، دفتر مدیر و غیره نیازمند دکوراسیون خوب ( و نه لزوما لوکس و پر هزینه ) هستند.

دکوراسیون یعنی چه ؟

دکوراسیون در لغت به معنی چیدمان است اما آنچع که امروز از دکوراسیون به ذهن متبادر میشود ساخت و ایجاد فضایی مناسب برای زندگی یا فعالیت روزانه است. در واقع مفهوم امروزی دکوراسیون تلفیقی از فنگ شویی و ساخت دکور مرتبط با فضایی خاص ( فضای مورد نظر ) است.

به بیان بهتر در اغلب موارد منظور از دکوراسیون یا طراحی دکوراسیون ساخت فضایی چشم نواز با قابلیت استفاده حداکثری از آن است. اگرچه در بسیاری از طرح ها یکی بر دیگری غلبه میکند.

در نظر بسیاری از مردم دکوراسیون داخلی کار بسیار ساده و حتی قابل چشم پوشی است و کافیست سلیقه خوبی داشته باشیم، ما بنظر شما احترام میگذاریم اما واقعیت چیز دیگری است. نکات بسیاری وجود دارد که به بکار بردن آنها میتوانید با سهولت بیشتر از فضای خانه یا محل کار استفاده کنید و در عین حال از زیبایی محیط پیرامونی خود لذت ببرید و این نکات مواردی هستند که یک طراحی حرفه ای کاملا با آنها آشناست و تجربه خوبی در فضاسازی و زیباسازی دارد.

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ( منزل، فروشگاه، ادارات و شرکتها ) شامل موارد متعدد و متنوعی است که کم و بیش هدف یکسانی را دنبال میکنند که پیشتر به آن پرداختیم. در ادامه خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون گروه پیمانکاری بهنام حاج منوچهری ارائه میشود.


اجرای دکوراسیوناجرای دکوراسیوناجرای دکوراسیونطراحی دکراسیونطراحی دکراسیون داخلیدکوراسیون منزلطراحی دکراسیون منزلدکوراسیون داخلی